Změny na webu Drsoň

srpen 2009
Spuštěna nová verze webu, tato verze do roku 2006 je archivní.
září 2006
Přibyla už trochu historická fotogalerie z výletu do Českého ráje, který se uskutečnil krátce před expedicí Bulharsko, a fotogalerie z letošní expedice Bílé Karpaty.
srpen 2006
Objevily se obrázky z výletu na Černou horu a popis trasy expedice Bílé Karpaty.
květen 2006
Přidán RSS kanál pro hlídání novinek a změn na webu Drsoň.
duben 2006
Zprovozněna Drsná diskuse, prostor pro Vaše názory.
podzim 2005
Přibyla bohatá dokumentace z letních akcí, mimo jiné se jednalo o večerní výlet do Štěpanic, východ Slunce na Sněžce a zejména o expedici Drsoň 2005.
květen 2005
Velká jarní aktualizace. Byly přidány stručné popisy tras a fotogalerie letošních zimních a jarních podniků, mezi které patří třídní výlet na rozhlednu Štěpánka, předvelikonoční cesta vánicí, výstup na Sněžku, výlet na Karlštejn a soutěž Přežití, kterou tentokrát hostily Žďárské vrchy.
březen 2005
Po dlouhé době byly doplněny trasy a popisy některých loňských událostí (soutěž Přežití v Orlických horách, Vildovy cykloturistické Orličky, noční výstup na Sněžku a rovněž noční cesta na Bradlec). Po několika měsících četných žádostí veřejnosti byla zřízena drsná seznamka.
Protříděné odkazy na jiné weby týkající se drsoňských míst a akcí byly přesunuty na jednu stránku, odkazy na nejlepší stránky a jiné drsoně byly také aktualizovány.
listopad 2004
Z informací o akcích uplynulých prázdnin se zde jako první objevily fotogalerie z typické vesnické zábavy s historickými zbraněmi na Levíně a ze zajímavé noční výpravy na Bradlec. Také se zde konečně objevily dlouho toužebně očekávané informace o Skotsku s fotogalerií.
květen 2004
Dvě dvoučlenná družstva se odhodlala zavítat na psychicky a fyzicky náročnou akci Přežití, úmrtnost činila padesát procent.
březen 2004
Do zasněžených a prosluněných hor se vypravilo několik členů, aby se zúčastnili jakožto nejlepší orelský tým legendárního závodu Krkonošská 70.
únor 2004
Účastníci loňské noční výpravy na Sněžku za východem slunce si mohou zopakovat, o čem budou vyprávět svým vnoučatům.
Lehce se aktualizovaly odkazy.
listopad 2003
Zpráva o pokoření Kožový hory má připomenout slavné kladenské časy a vzdát čest aktivistům, kteří se ho zúčastnili.
říjen 2003
Zpracováno a přidáno množství informací o Drsoni 2003 Podyjí, též se doplnily údaje o expedicích na Slovensko a do Krkonoš. Web se celkově přestavěl a rozčlenil na základní části.
duben 2003
Přidán formulář na hlídání změn webu. Po vložení e-mailové adresy zasílá WOKO automaticky upozornění, že se změnila úvodní stránka tohoto webu.
Bleskurychlost vrchního skenátora umožnila vložit fotogalerii z Drsoně 2001 Krkonoše.
Upravily se a aktualizovaly přehledy odkazů.
Pro zasvěcené je připraven popis dění na Drsoni 2001 Krkonoše*.
únor 2003
V nové anketní otázce se ptáme, jaké české hory považujete za nejdrsnější.
6. prosince 2001
Vytvořena první prehistorická verze drsoňských stránek na www.mujweb.cz/www/drson, sestávající z jedné stránky seznamu návrhů na soutěžní úkoly. Od té doby se dvakrát přestěhovala, několikasetkrát se zvětšila a už se na ni dokonce občas někdo podívá, myšlenku ale stále postrádá. Měl jsem to prostě smazat tenkrát rovnou:)